Zapytaj o szkolenie

Zapytaj o szkolenie

Kim jestem, że proponuję Ci to szkolenie?

Nazywam się Monika Łukomska-Dietrich. Jestem Certyfikowaną Edukatorką Pozytywnej Dyscypliny, certyfikowaną, międzynarodową facylitatorką metody Empowering People in the Workplace/Positive Discipline Way, coachem, mentorką, superwizorką, trenerką myślenia krytycznego, dyrektorką szkoły i przedszkola Montessori, prowadzę także warsztat terapii zajęciowej.

Na co dzień współpracuje z nauczycielkami i nauczycielami, terapeutami, terapeutkami, opiekunami, opiekunkami, którzy widzą potrzebę zmiany. Prowadzę szkolenia, treningi, superwizje, mentoringi i sesje coachingowe. Wspieram, inspiruję i pomagam odnaleźć w sobie siłę, i moc. 

 

Co to jest Empowering People in the Workplace/Positive Discipline Way?

 

Wzmacnianie potencjału zespołów metodą Pozytywnej Dyscypliny to warsztat prowadzony w oparciu o odkrycia Adlera, psychiatry psychologa i pedagoga, twórcy psychologii indywidualnej. To warsztat, który rozwija kompetencje niezbędne do współpracy w zespole, efektywnej komunikacji, oraz motywacji. Dzięki udziałowi w tym szkoleniu Wasz zespół może się stać zespołem skoncentrowanym na współpracy i poszukującym rozwiązania.

Treści szkolenia:

  • tworzenie kultury szacunku, wzajemnego zrozumienia i wsparcia,
  • poprawienie relacji w zespole poprzez zastosowanie holistycznego modelu psychologii Adlera,
  • techniki zespołowego rozwiązywania problemów,
  • prywatna logika ludzi i jej wpływ na obecne przekonania i zachowania
  • prowadzenie efektywnych i twórczych spotkań zespołu,
  • trening wzmacniających i zachęcających metod komunikacji,
  • trening kompetencji przywódczych.

 

W ramach warsztatów otrzymacie narzędzia do pracy nad rozwojem stylu zarządzania i współpracy opartej na metodzie Empowering People in the Workplace | Positive Discipline Way, zeszyt ćwiczeń dla uczestników, przewodnik dotyczący zespołowego rozwiązywania problemów i prowadzenia efektywnych i twórczych spotkań zespołu.

 

Empowering People in the Workplace- Positive Discipline Way

Wspieranie Rozwoju Potencjału Zespołów metodami Pozytywnej Dyscypliny

Jeśli zarządzasz swoim zespołem, jesteś dyrektorem, dyrektorką, kierowniczką, kierownikiem, liderem, liderką i zależy Ci na pozytywnych zmianach, na budowaniu pełnych szacunku relacji, to z pewnością to szkolenie jest dla WAS!
Empowering People in the Workplace (EPW) opierają się na naukach dr Alfreda Adlera i organizacji Positive Discipline, założonej w latach 80. przez dr Jane Nelsen i Lynn Lott. Pozwala każdemu uczestnikowi uświadomić sobie konsekwencje swojego sposobu nawiązywania relacji z otoczeniem.

Empowering People in the Workplace oferuje konkretne narzędzia, które zachęcają uczestników do testowania ich w codziennej praktyce.
 

​​​​​​​

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Empowering People in the Workplace-

Positive Discipline Way